Innlandet

Her samles alle foreninger fra Oppland…

Elverum og omegn Forsvarsforening

Elverum & omegn Forsvarsforening - Nytt styre 2022 Leder, Jan Eirik Krey. E-mail adresse; jekrey@gmail.com Nestleder Trygve Schjerpen. E-mail adresse: trygve@vaalerbanen.no Sekretær Amund Grindalen. E-mail adresse: amund@grindalen.no Kasserer Sven Inge Sunde. E-mail adresse: sisu553@hotmail.com Styremedlem Thor Arne Engebretsen. E-mail adresse: thorarnemartin@hotmail.no Varamedlem Vigdis Osbak. E-mail adresse: vosbak@hotmail.com Varamedlem Kjell Inge Bækken: E-mail adresse:kibaekke@live.no Varamedlem Erik

Av |2022-05-11T16:50:24+02:0014. desember 2010|Kategorier: Innlandet, Lokalforeninger|

Hedemarken Forsvarsforening

Hedemarken Forsvarsforening er en av landets største forsvarsforeninger og dekker kommunene Ringsaker, Hamar, Stange og Løten.  Her kan du lese om vår aktivitet og du kan følge oss på Facebook. Styret i Hedemarken Forsvarsforening 2024: Ronald Slaatmo (leder), Tor Skraastad (nestleder), Stig Johannessen, Stein Arild Utby, Kjersti Forsberg Hennes og Claes R. Petersen (koordinator skoleseminarene).

Av |2024-02-05T10:48:03+01:0014. desember 2010|Kategorier: Innlandet, Lokalforeninger|

Valdres Forsvarsforening

Årsmøte i Valdres Forsvarsforening 25. april 2024 Styreleders tale til årsmøtet: Skaran tok utgangspunkt i dagens grusomme kriger i Ukraina og Gaza/Israel/Palestina. På denne bakgrunn er vårt arbeid viktigere enn på lenge! Illustrert med kart over Russlands ønske og eget behov for tilgang til «varme hav», er Norge i en presset situasjon! Putins visjon og

Av |2024-05-13T13:35:34+02:0014. desember 2010|Kategorier: Innlandet, Lokalforeninger|

Åmot og omegn Forsvarsforening

Nytt styre i Åmot og Omegn Forsvarsforening etter avholdt årsmøte 17. februar 2022 Verv Navn Mobil E-post Leder Finn Nygård 97037008 fin-ny@online.no Nestleder Morten Kolbjørnsen 99096242 mortenkol@hotmail.no Kasserer Jon Lundesgaard 93042346 jon.lundesgaard@inn.no Styremedlem Frank Buen 94209214 frank_buen@hotmail.com Styremedlem Mona Svendsberget 99222003 mona.svendsberget@gmail.com Varamedlem Odd Søgaard 97667715 odd.sogaard@outlook.com Varamedlem Arne Nohr 90779798 arnenohr@bbnett.no  

Av |2022-04-22T12:50:52+02:0014. desember 2010|Kategorier: Innlandet, Lokalforeninger|

Title

Go to Top